Urtekram Deodorant Limeta roll-on 50 ml

50112498

Kosmetika

Skladem na e-shopu

199

O produktu

Nenechte se zaskočit náhlým nárůstem teplot a přejděte do léta v plné síle. Kuličkový deodorant s osvěžující vůní limetky spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a současně pečuje o jemnou citlivou pokožku podpaží díky obsahu rostlinných výtažků. Kamenec v kombinaci s esenciálními oleji z citrusových plodů přirozenou cestou brání nadměrnému pocení, aniž by docházelo k ucpávání pleťových pórů či dokonce podráždění pokožky. Deodorant se snadno nanáší pomocí kuličkového aplikátoru a zajistí příjemnou, svěží vůni. Ani při opakovaném použití nedráždí pokožku, můžete ho tedy opakovaně aplikovat kdykoliv během dne dle potřeby.

Výsledek:

  • eliminuje tělesný zápach
  • brání nadměrnému pocení
  • pečuje o jemnou a citlivou pokožku
  • neucpává pleťové póry a nedráždí kůži
  • zanechává osvěžující vůni limetky

Použití

Aplikujte na čistou a důkladně usušenou pokožku podpaží. V dostatečném množství naneste pomocí kuličkového aplikátoru a nechejte vstřebat. Opakovaně používejte kdykoliv během dne dle potřeby, abyste zabránili vzniku skvrn na oblečení a zápachu z potu.

Složení

Kuličkový deodorant obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek, které šetrně, leč účinně pečují o jemnou a citlivou pokožku podpaží. Rostlinné výtažky, kamenec a esenciální oleje z citrusových plodů efektivně brání nadměrnému pocení, ale přitom neucpávají póry v pokožce. Po aplikaci si ihned budete moci vychutnat příjemný pocit svěžesti a čistoty a smyslnou vůni limetky.

Aqua, Glycerin1), Potassium Alum, Xanthan Gum, Citrus Limon Peel Oil2), Citrus Aurantifolia Oil2), Pogostemon Cablin Oil2), Citral, Geraniol, Limonene, Linalool. 1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture