Urtekram Deodorant Růže roll-on 50 ml

Kosmetika

Značka: URTEKRAM
3.0
Kuličkový deodorant brání pocení a zápachu. Nedráždí pokožku. Zanechává pocit svěžesti a přirozenou cestou brání nadměrnému pocení.
Skladem na e-shopu
169

O produktu

50112499

Nenechte se zaskočit náhlým nárůstem teplot a přejděte do léta v plné síle. Pořiďte si kuličkový deodorant, který vás udrží svěží a bez nepříjemného pocení a zápachu. Deodorant se snadno nanáší pomocí kuličkového aplikátoru a zajistí příjemnou, svěží vůni. Kamenec společně s esenciálními oleji přirozenou cestou brání nadměrnému pocení, aniž by docházelo k ucpávání pleťových pórů či dokonce podráždění pokožky.

Výsledek:

  • eliminuje tělesný zápach
  • brání nadměrnému pocení
  • pečuje o jemnou a citlivou pokožku
  • neucpává pleťové póry a nedráždí kůži
  • zanechává osvěžující vůni růží

Složení

Kuličkový deodorant obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek, které šetrně, leč účinně pečují o jemnou a citlivou pokožku podpaží. Deo roll on je natolik účinný díky obsahu kamence v kombinaci s esenciálními oleji z pelargonie a citronové trávy. Kamenec působí adstringentně, lehce stahuje pleťové póry, a brání tak nadměrnému pocení.

Použití

Aplikujte na čistou a důkladně usušenou pokožku podpaží. V dostatečném množství naneste pomocí kuličkového aplikátoru a nechejte vstřebat. Opakovaně používejte kdykoliv během dne dle potřeby, abyste zabránili vzniku skvrn na oblečení a zápachu z potu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.