Zdravotnické prostředky

Vamousse Šampon na ochranu hlavy proti vším 200 ml

Značka: VAMOUSSE

Ochrana vlasů proti zavšivení ve formě šampónu. Pro preventivní i každodenní použití u dětí od 2 let i dospělých.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Vamousse Šampon na ochranu hlavy proti vším 200 ml

50118035

Úvod

Chrání vlasy a pokožku hlavy celé Vaší rodiny před zavšivením. Vamousse šampón pomáhá vymýtit nezjištěné vši ještě předtím, než se projeví. Šampón oceníte zejména, když se vši vyskytnou ve vašem okolí. Nejčastěji se problém zavšivení objevuje po prázdninách, kdy se děti vrací zpět do školy anebo při kolektivních hrách a hromadných společenských dětských aktivitách.

Hlavní vlastnosti:

  • unikátní složení s revoluční recepturou
  • vhodné pro děti od 2 let i dospělé
  • pro preventivní i každodenní použití
  • neobsahuje pesticidy ani silikonový olej
  • s příjemnou vůní

Veš dětská neskáče ani nelétá. Leze z jednoho vlasu na druhý. Nejčastěji se šíří přímým kontaktem s postiženou osobou z hlavy na hlavu. Může se ale šířit i sdílením hřebenu, kartáče nebo oblečení. Kdokoli, kdo přijde do kontaktu se vší dětskou, ji může chytit.


Složení

Isopropyl myristate, geraniol.


Použití

Naneste dostatečné množství šampónu na mokré vlasy. Vytvořte pěnu a vmasírujte ji do pokožky hlavy. Ponechte působit po dobu nejméně 3 minut. Vlasy opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků používejte tento šampon každý den po dobu nejméně 2 týdnů.

Vyperte všechno oblečení, přikrývky a použité ručníky při teplotě 60 stupňů. Vydezinfikujte všechny hřebeny a kartáče apod. Vysajte nebo vytřete podlahu. Pytel z vysavače odstraňte.


Upozornění

Pouze k zevnímu použití. Vhodné pro dospělé i děti starší 2 let. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Zamezte kontaktu s očima. Obsahuje geraniol. Může způsobit alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Při požití vyhledejte neprodleně lékařskou pomoc. V případě výskytu vyrážky, podráždění oka nebo sliznic, přestaňte přípravek používat a vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud jste těhotná nebo kojíte, zeptejte se před použitím přípravku Vašeho lékaře.

Při používání tohoto přípravku mějte oči zavřené a chraňte je žínkou nebo ručníkem. Nepoužívejte v oblastech blízko nosu nebo očí. Nepoužívejte na obočí nebo řasy. Může dojít ke svědění a zarudnutí pokožky hlavy. U osob s citlivou pokožkou může při dlouhodobém kontaktu dojít k odmašťování kůže (zvažte používání rukavic).

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.