Varikosan 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: VARIKOSAN
Doplněk stravy s rostlinnými extrakty z kaštanu koňského, listnatce a semínek vinné révy, které přispívají k udržení přirozeného stavu žilního systému.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50089529

Doplněk stravy s vyváženou kombinací rostlinných extraktů z kaštanu koňského, listnatce a semínek vinné révy, které přispívají k udržení přirozeného stavu žilního systému. Varikosan tablety obsahují vitamin C, který stejně jako vinná réva a kaštan působí jako antioxidant

Hlavní vlastnosti:

  • kaštan koňský podporuje zdravý oběhový systém a je tradičně používán pro snížení pocitu těžkých nohou
  • listnatec bodlinatý podporuje žilní cirkulaci v unavených a těžkých dolních končetinách
  • semínka vinné révy podporují funkci oběhové soustavy a chrání buňky proti působení volných radikálů

Dávkování

1-2 tablety denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Plnidlo (sorbitol), extrakt semen kaštanu (Aesculus hippocastanum), extrakt semen vinné révy (Vitis vinifera), vitamin C (L-kyselina skorbová), stabilizátor (kukuřičný škrob), extrakt oddenku listnatce bodlinatého (Ruscus aculeatus), protispékavá látka (koloidní oxid křemičitý, stearan hořečnatý). Složení potahu: Hydroxypropylmethyl celulosa, polydextrose, talek, kukuřičný škrob, polyethylenglykol, uhličitan vápenatý, barviva (oxidy železa).

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není určeno pro děti do 12 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při vředovém onemocnění žaludku a dvanácterníku, ledvinové a srdeční nedostatečnosti, v případě tromboembolického onemocnění a při užívání léčiv na ovlivnění srážlivosti krve (např. warfarin). Neužívejte dlouhodobě bez konzultace s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.