VICHY Teint Ideál krémový make-up č.45 zlatá 30ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Make-up v odstínu č. 45 (zlatá) ihned po aplikaci rozzáří pleť a sjednotí její odstín. Obsahuje komplex korekčních látek, které při pravidelném používání zlepšují kvalitu pleti – stahují póry, brání zarudnutí pokožky a sjednocují její povrch. Pleť získá přirozený vzhled. Šetrné složení obohacené o vyživující vodu z Vichy je vhodné pro všechny typy pokožky včetně citlivé.

Výsledek:

  • rozjasnění pleti
  • korekční účinky
  • přirozený vzhled bez rozšířených pórů a začervenání

Složení:

Krémový make-up Vichy Teint Ideal svým jedinečným složením s korekčním komplexem a unikátní technologií dokáže okamžitě rozjasnit pokožku a sjednotit její nerovnoměrný odstín. Šetrné složení obohacené o vyživující přírodní termální vodu z Vichy zajišťuje vysokou snášenlivost se všemi typy pleti včetně citlivé pokožky. Aktivní látky zlepšují kvalitu pleti den po dni; pokožka se sjednocuje, póry jsou staženější a dochází k redukci začervenání.

Použití:

Make-up aplikujte na denní krém. Jemnými tahy za pomoci štětce nebo kosmetické houbičky roztírejte směrem od středu k okraji obličeje. Pro dokonale sjednocený tón celé pleti aplikujte také na uši a na krk.