VitaLip-C Lipozomální vitamín C 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: VITALIP-C
Přípravek VitaLip-C obsahuje vitamin C v lipozomální formě. Vitamin C je důležitý pro správné fungování imunitního systému a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50125495

Objevte sílu vitaminu C v lipozomální formě. Pro zdravou imunitu a zmírnění únavy. Vitamin C (kyselina askorbová) je nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví. Zajišťuje řadu základních metabolických procesů. Přípravek VitaLip-C obsahuje vitamin C v lipozomální formě, který je vyrobený patentovanou lipozomální technologií LipoCellTech(TM). Ta zajišťuje vysokou vstřebatelnost a zvyšuje biologickou dostupnost účinných látek.

Hlavní účinky vitaminu C:

  • napomáhá normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • příznivě ovlivňuje nervový systém a psychickou činnost
  • chrání buňky před oxidačním stresem
  • napomáhá správnému energetickému metabolismu
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu, který podporuje správné fungování našich kostí, kůže, chrupavek, krevních cév, zubů a dásní
  • přispívá ke zvýšení vstřebávání železa

Proč lipozomální forma:

Vitamin C je obalen vrstvou přírodních fosfolipidů (tzv. lipozomů). Tato lipozomální vrstva zajišťuje transport a ochranu vitaminu C přes žaludek do střev, umožňuje jeho efektivní vstřebávání do krve (více než 95 %) a maximální biologickou dostupnost pro buňky.  Díky lipozomálnímu obalu je přípravek šetrný k zažívacímu ústrojí.


Dávkování

Pokud není doporučeno jinak, užívají dospělí 2 kapsle denně (1 kapsle ráno a 1 kapsle večer) a děti od 6 let 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Vitamin C 350 mg (437,5 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

Vitamin C (L-askorbová kyselina), slunečnicový lecitin, kys. palmitová, kys. olejová, hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Dbejte na pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.