Walmark Sinulan forte allergy nosní sprej 15 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: WALMARK
Nosní sprej, který pomáhá při léčbě rýmy zejména alergického původu. Předchází a ulevuje projevům alergie a zároveň nezpůsobuje ospalost.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

189

O produktu

50117374

Objevte sílu přírody a podpořte zdravé dýchání. Nosní sprej Sinulan Forte allergy poskytuje úlevu a pomáhá předcházet projevům alergie způsobené pyly, prachem nebo domácími zvířaty. Vytváří ochranný film na nosní sliznici, a omezuje nebo zabraňuje tak přímému kontaktu alergenů a patogenů se sliznicí. Pomáhá při projevech rýmy (rinitidy) a zánětu dutiny nosní a vedlejších nosních dutin (rinosinusitidy) různého původu, zejména však alergického původu.  Obsahuje přírodní polymer xyloglukan, který má schopnost chránit epitel a snižovat nadměrnou sekreci tekutin, jako je nosní sekret. Sinulan Forte allergy můžete používat i preventivně v době, kdy předpokládáte pobyt v prostředí se zvýšeným obsahem vzdušných alergenů (období květu, práce na zahradě, domácí úklid).


Dávkování

Aplikujte 1-2 vstřiky do každé nosní dírky 3–4 x denně. Doporučuje se užívat pravidelně od chvíle, kdy se pravděpodobně objeví první příznaky a v průběhu rýmy. Dávka může být zvýšena podle závažnosti symptomů.

Složení

Xyloglukan, methylsulfonylmethan, sorban draselný, sodná sůl EDTA, kyselina boritá, hydroxid sodný a solný roztok.

Upozornění

Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na xyloglukan nebo jakoukoli jinou složku produktu. V případě výskytu alergické reakce na Sinulan Forte allergy okamžitě užívání ukončete. Neobsahuje žádné farmakologické látky jako antihistaminika nebo steroidy. V případě potřeby jiné farmakologické léčby lze Sinulan Forte allergy podávat současně. Uchovávejte mimo dosah dětí. ​Těhotné a kojící ženy mohou přípravek používat po poradě se svým lékařem či lékárníkem.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.