Doplněk stravy

Walmark Omega-3 rybí olej FORTE OCEAN EDITION 1000 mg 120+60 tobolek

Značka: WALMARK

Walmark Omega-3 rybí olej v limitované OCEÁN edici je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA, které jsou doplněny vitaminem E. Zdravé srdce, mozek a zrak.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

335

Cena za 1 kus: 1,86 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Walmark Omega-3 rybí olej FORTE OCEAN EDITION 1000 mg 120+60 tobolek

50137305

Úvod

Omega-3 patří mezi esenciální mastné kyseliny, které neumí lidské tělo samo vytvořit a musí je získávat ze stravy. Nejznámější jsou EPA a DHA, které můžeme najít zejména v tučných rybách (sardinky, losos, makrely...). Pro dostatečný příjem omega-3, bychom měli konzumovat 2-3 porce ryb každý týden. Přípravek Walmark Omega-3 rybí olej FORTE OCEAN EDITION 1000 mg obsahuje vysoce čištěný olej z ryb žijících v ekologicky čistých oblastech kolem Peru. Je obohacený o přírodní vitamin E ve formě d-alfa tokoferolu pro zabránění oxidace a zachování čerstvosti oleje. Ve formě snadno polykatelných tobolek a bez pachutě rybiny.

Hlavní složky:

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

Užívejte 2–3 tobolky denně.


Složení

Rybí olej 2000 mg - z toho EPA 18 % 360 mg a DHA 12 % 240 mg, vitamin E 6,6 mg (55 % referenční hodnoty příjmu) ve 2 tobolkách.

Rybí olej, želatina, zvlhčující látka (glycerin), D-alfa-tokoferol.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg DHA a 250 mg DHA a EPA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.