844 909 909|info@drmax.cz

Nakupujete na Vánoce? Přečtěte si o Garanci doručení do Vánoc

WELEDA BIO Březová šťáva (bez cukru) 200ml

WELEDA BIO Březová šťáva (bez cukru) 200ml

50024825
Doplněk stravy
Více o legislativě
249 Kč 1245 Kč / 1 litr

Při nákupu produktů Weleda v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC parfém Jardin de Vie - agrume 50ml za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se nenásobí. Akce platí do 17. 12. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Napomáhá organismu při vylučování škodlivých látek

Podrobné informace o produktu

Pravidelné užívání této šťávy lze přirovnat k oživující zdravotní kůře, a to díky působení březových lístků šetrně nasbíraných z ekologicky pěstovaných stromů. Tento ušlechtile trpký, ale chutný nápoj napomáhá očišťování organismu vyplavováním nejrůznějších usazenin z těla zcela přirozenou cestou. Flavonoidy obsažené v březových listech působí mírně močopudně a podporují tak očistnou kůru, která se v závěru projeví zdravou a odpočatě vyhlížející pletí.

Aktivní očistnou biokůru s BIO březovou šťávou od Weledy doporučujeme zvláště na jaře nebo na podzim, kdy dochází k nejlepšímu sladění s přirozenými očistnými mechanismy lidského organismu.

Použití:
Polévkovou lžíci BIO březové šťávy rozmíchejte ve sklenici vody, čaje nebo naředěné ovocné šťávy a získáte osvěžující nápoj. Pro optimální třítýdenní kůru doporučujeme tři balení, resp. dvě polévkové lžíce šťávy denně při výše popsaném užití.

Složení:
Vodný výluh z listů břízy*, citrónová šťáva**. * z ekologického sběru ve volné přírodě ** z biologicko-dynamického zemědělství

Balení:
200 ml

Zdroj: www.weleda.cz

Parametry produktu

Značka Weleda Pro koho Dospělí
Specifické zaměření Bio Forma Šťáva
EAN 4001638088046

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.