Potraviny a nápoje

Wolfberry Hořčičný olej 250 ml

Značka: WOLFBERRY
5.0
  • Hořčičný olej obsahuje velké množství živin a stopových prvků. 100% panenský olej lisovaný za studena se vyrábí lisováním hořčičných semínek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Wolfberry Hořčičný olej 250 ml

50120673

Úvod

100% panenský olej lisovaný za studena se vyrábí lisováním hořčičných semínek. Získaný olej se může pochlubit velkým množstvím živin a stopových prvků. Je světle žluté barvy s ostrou charakteristickou vůni hořčice. Pro tělo je hořčičný olej hotovým balzámem. Je totiž bohatý na biologicky aktivní látky, enzymy, oleje, sliz, minerály mangan, selen, hořčík, vápník, železo, fosfor, zinek, draslík a vitaminy E, B1, B2, B3 (PP), B4, B6, B9, K, P, A, D.

Hlavní vlastnosti:

  • velké množství živin a stopových prvků
  • 100% panenský olej
  • využití ve studené kuchyni i při pečení
  • vhodný k masáži

Složení

Panenský hořčičný olej lisovaný za studena. Neobsahuje konzervanty ani barviva.


Použití

Hořčičný olej  můžete využívat ve studené kuchyni k výrobě salátů s čerstvou zeleninou a bylinkami. Saláty nejen dochutí, ale pomůže je uchovat déle čerstvé. Když přidáte hořčičný olej do těsta před pečením, výsledný produkt bude nadýchanější. Nedoporučujeme však použít olej k fritování. Nadměrně vysoké teploty by mohly snížit účinky omega 3 mastných kyselin. Hořčičný olej je také velmi lehký a snadno se vstřebává. Jeho prokrvujících a prohřívacích účinků se proto využívá především při masážích.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.