Wuzi Yanzong Wan doplněk stravy 五子衍宗丸 60g

Wuzi Yanzong Wan doplněk stravy 五子衍宗丸 60g

50096507
Doplněk stravy Více o legislativě
199 Kč 33 Kč / 100 kusů(tbl) Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu

Doplněk stravy.

Podrobné informace o produktu

Název: Wuzi Yanzong Wan doplněk stravy 五子衍宗丸

Interní skupina: stres a posílení imunity

Složení a vztah ke zdraví dle EFSA

- kustovnice čínská – plod;
- kokotice čínská – semeno;
- klanopraška  čínská - plod: adaptogen – stres; adaptogen; antioxidant; normální trávení a funkce jater, pročištění; normální funkce dýchacího systému, tonikum  - podpora mentální pohody.
- ostružiník arktický– plod: normální trávení  -proti průjmu (adstringentní);
- jitrocel kopinatý – semeno:antioxidant; normální funkce střevního traktu a mikrobiální rovnováha a mikroflóra; imunitní systém – antioxidant; normální stav kloubů; normální trávení a funkce jater - pročištění; normální funkce dýchacího systému. 

Přídatná látkastearan horečnatý

Čisté množství potraviny: 60g/balení

Dávkovánídoporučená denní dávka je: 60 (6g) tablet 2x denně

Balení: 600 tablet/lahvička/balení

 

Zajímavost o produktu (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Směs bylin dle TČM vyživuje játra, ledviny a krev- nedostatek jinu krve a ledvin způsobuje bolesti v bedrech, impotenci a noční poluci. Posiluje esenci jing, doplňuje esenci ledvin a vyživuje oči. Posilují nedostatečný yang v ledvinách a zadržují unikání esence JING XU, řeší slabost v bedrech, všeobecnou únavu a vyčerpanost.

Popis: Původní receptura WUZI YANZONG WAN snoubí 5 vzácných čínských bylin, které dle tradiční čínské medicíny mohou pomoci k výživě jing.

Použití: Přípravek může pomáhat udržovat normální trávení a normální funkci jater, podporuje normální funkci dýchacího systému, působí jako antioxidant, podporuje pocit mentální pohody a zvládání stresu.

Uchovávání: Uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

Parametry produktu

Forma Tablety Pro koho Dospělý
EAN 6904579119023

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.