Potraviny a nápoje

Yuzu Yuzu Citrus 550 g

Značka: YUZU

Yuzu Yuzu Citrus je tradiční korejský nápoj vyrobený z citrusů Yuzu a cukru s vysokým obsahem vitaminu C, který nabízí mnohostranné využití za studena i tepla.

269

Cena za 100 g: 48,91 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Yuzu Yuzu Citrus 550 g

50163481

Úvod

Citrus yuzu je opravdu výjimečné ovoce! Pyšní se vysokým obsahem antioxidantů a vitaminu C, a proto se řadí mezi superpotraviny A co je na tomto ovoci ještě zajímavé? Jeho cesta začíná v Jižní Koreji, kde jej farmáři zpracovávají tradiční metodou používanou již přes tisíc let. Díky této metodě zpracování si yuzu přirozeně uchovává své benefity. A kde najde yuzu využití? Na přípravu čaje nebo limonády stačí odměřit 35 g yuzu (což jsou přibližně 2 lžíce) a zalít vodou. Je to hračka! Ale fantazii se meze nekladou. V kuchyni můžete yuzu vyzkoušet například s toustem nebo máslem, přidat jej do moučníků nebo z něj udělat lahodnou marinádu na kuřecí křidýlka a podobně

Hlavní vlastnosti:

  • lahodný citrusový nápoj
  • vysoký obsah vitaminu C
  • mnohostranné využití za studena i tepla

Složení

74 % konzervované plody yuzu(50 % yuzu, cukr), cukr, voda, regulátor kyselosti kyselina citrónová, antioxidant kyselina askorbová (vitamin C), zahušťující látka karboxymethyl celulóza.


Použití

Na přípravu jednoho čaje nebo jedné limonády odměřte 35 g yuzu (cca 2 lžíce) a zalij vodou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.