Potraviny a nápoje

YuzuYuzu Harmony box Zdravý koš pro zdraví a duševní rovnováhu

Značka: YUZUYUZU

Dárkové balení zázvorového Yuzu tea s esenciálním olejem potěší ženy, muže, mladé i seniory. Exkluzivní balení je ideálním vánočním dárkem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: YuzuYuzu Harmony box Zdravý koš pro zdraví a duševní rovnováhu

50138599

Úvod

Hledáte dárek pro své blízké, který bude originální, neotřelý a luxusní zároveň? Zdravý koš YuzuYuzu Harmony box je to pravé! Obsahuje zázvorový Yuzu tea (500 g) a esenciální olej Yuzu (10 ml). Yuzu Tea je tradiční korejský nápoj vyrobený z citrusů Yuzu, zázvoru a medu. Citron Yuzu je malý kulatý citrus se silnou nerovnou kůrou a velkým obsahem pecek. Jeho chuť je pikantní, kyselá a hořkosladká – jako citron, grapefruit a mandarinka v jednom. Podle tradiční asijské receptury, staré více než tisíc let, se zpracovává konzervací v medu a cukru. Takto zpracovaný citrus si zachovává vysoký obsah přírodního vitaminu C, který podporuje imunitu a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Esenciální olej 100% Yuzu je za studena lisovaný z kůry východoasijského citrusového ovoce (Citrus junos). Aromaterapie vám může pomoci v období stresu a napětí. Také inspiruje kreativitu, povznáší mysl a napomáhá relaxaci těla.

YuzuYuzu Harmony box Zdravý koš pro zdraví a duševní rovnováhu3

Jak si vychutnat Yuzu Tea?

Zázvorový Yuzu Tea si můžete připravit jako horký nápoj, jako osvěžující limonádu, nebo si ho dát s oblíbenými tousty či lívanci jako marmeládu. Zcela originální budete i pokud z něj připravíte skvělou zdravou marinádu na grilování nebo jej použijete při přípravě míchaných alkoholických či nealkoholických nápojů. Možností je nespočet. Nechte se okouzlit exotickou vůní citrusů, skvěle si pochutnejte a ještě udělejte něco pro své zdraví.

Hlavní vlastnosti:

  • originální dárková sada
  • skvělá chuť a vůně, která vám vykouzlí úsměv na rtech
  • podpora imunity (vitamín C a zázvor)
  • mnohostranné využití čaje za studena i tepla
  • esenciální olej pro aromaterapii

Složení

Yuzu tea: plody citrusů Yuzu 18 %, Zázvor 20 %, Med 5 %, Vitamin C 395 mg/100 g (1 šálek = 173 % DDD vit C).


Použití

Pro přípravu horkého nápoje použijte 1 lžíci (cca 35 g) zázvorového Yuzu Tea na 250 ml šálek, stačí jen zalít horkou vodou. Pro přípravu limonády rozmíchejte 1 lžíci v menším množství vody, přidejte led a dolijte studenou vodou do 250-300 ml. Jeden šálek či sklenice Zdravého Yuzu Tea dodá tělu 173% doporučené denní dávky vitaminu C.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.