ZUII Organic LUX BIO Flawless make-up Driftwood 30 ml

Kosmetika

Hýčkejte svou pleť a dopřejte jí oslnivý vzhled. ZUII Organic LUX BIO Flawless make-up Driftwood kryje nedostatky pleti a oddaluje viditelné známky stárnutí.
NAVÍC Naturalis Organic Home Spa vlasový šampon 50 ml Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Vielö, Naturalis Organic, Pánbach nad 999 Kč do 2 498 Kč získáte NAVÍC Naturalis Organic Home Spa vlasový šampon 50 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Inlight Hloubkově hydratační balzám 7 ml Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Vielö, Naturalis Organic, Pánbach nad 2499 Kč získáte NAVÍC Inlight Hloubkově hydratační balzám 7 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 090

O produktu

50123605

Hýčkejte svou pleť a dopřejte jí oslnivý vzhled. ZUII Organic LUX BIO Flawless make-up Driftwood velmi efektivně kryje nedostatky pleti. Unikátní složení pomáhá chránit pleť před negativními vlivy vnějšího prostředí. Zároveň přirozeně oddaluje viditelné projevy stárnutí. Klíčovou ingrediencí je šťáva z africké rostliny Bulbine frutescens, která je tradičně ceněna pro schopnost stimulovat tvorbu kolagenu a vypínat pokožku. Make-up je ukrytý v elegantním obalu s praktickým dávkovačem. Vhodný také pro vegany.

Výsledek:

  • kryje nedokonalosti pleti
  • poskytuje pleti ochranu před vnějšími vlivy
  • pomáhá oddálit viditelné projevy stárnutí pleti

Složení

S garantovaným bio podílem 95–97 % je ZUII ORGANIC celosvětově první BDIH/COSMOS certifikovaná dekorativní bio kosmetika z květin a jejich květů.

Použití

Použijte malé množství na krk a obličej a rovnoměrně rozetřete.

O značce

Rodinný podnik s tradicí ZUII ORGANIC z Austrálie dokazuje, že lze dopřát pleti příjemnou bio certifikovanou kosmetiku a okouzlující make-up produkty s vysokým bio podílem, aniž by utrpěla kvalita, vůně nebo snad paleta odstínů nabízených produktů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.