ZUII Organic LUX BIO Luminescent make-up Dusk 30 ml

Kosmetika

Pečujte o Vaši pleť pomocí make-upu, který intenzivně hydratuje pleť a bojuje proti známkám stárnutí. Přispívá k rozjasnění pleti.
NAVÍC Inlight Bio čokoládová maska 7 ml Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Vielö, Butterbean Organics, Naturalis Organic, Pánbach nad 2499 Kč do 3498 Kč získáte NAVÍC Inlight Bio čokoládovou masku 7 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC ZUII Organic BIO Rtěnka Sheer s bambuckým máslem Seduction 2 g Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Vielö, Butterbean Organics, Naturalis Organic, Pánbach nad 3499 Kč získáte NAVÍC ZUII Organic BIO Rtěnku Sheer za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 090

O produktu

50115957

Pečujte o Vaši pleť pomocí make-upu, který intenzivně hydratuje pleť a bojuje proti známkám stárnutí. Byl speciálně vyvinut tak, aby vytvářel přirozenou bariéru mezi pokožkou a vnějším prostředím. Přináší inovované složení bohaté na antioxidanty a botanické výtažky, které pleť aktivně hydratují a přispívají k jejímu rozjasnění a viditelnému zlepšení textury i tónu. Vhodný pro vegany.

Výsledek:

  • intenzivně hydratuje pleť
  • bojuje proti stárnutí pleti
  • chrání pokožku před vnějšími vlivy
  • rozjasňuje pleť
  • zaručuje viditelné zlepšení textury i tónu pleti

Složení

S garantovaným bio podílem 95–97 % je ZUII ORGANIC celosvětově první BDIH/COSMOS certifikovaná dekorativní bio kosmetika z květin a jejich květů. Unikátní složení obohacené o antioxidanty a botanické výtažky.

Použití

Použijte malé množství na krk a obličej a rovnoměrně rozetřete.

O značce

Rodinný podnik s tradicí ZUII ORGANIC z Austrálie dokazuje, že lze dopřát pleti příjemnou bio certifikovanou kosmetiku a okouzlující make-up produkty s vysokým bio podílem, aniž by utrpěla kvalita, vůně nebo snad paleta odstínů nabízených produktů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.