A-derma Exomega CONTROL mléko 400 ml + Zvláčňující mycí gel 2v1 200 ml

Kosmetika

Značka: A-DERMA
Přináší úlevu suché a podrážděné pokožce se sklonem k atopii. Zvláčňují mléko a jemný čisticí gel pro péči již od narození.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50109243

Exomega Control: Emolienční mléko zklidňuje suchou podrážděnou pokožku se sklonem k atopii. Vhodné pro všechny bez rozdílu věku. Zamezuje nepříjemným pocitům a přináší okamžitý pocit úlevy. Není parfémováno a minimalizuje vznik nových alergických reakcí.

Zvláčňující mycí gel: Šetrně čistí celé tělo a vyživuje jemnou dětskou pokožku i suchou kůži se sklonem k atopii. Pravidelným používáním dochází ke zklidnění suché kůže. Má fyziologické pH, které respektuje přirozený ochranný film pokožky. Neobsahuje mýdlo, proto ani při zásahu očí neštípe. Vyčistí pokožku, zvláční a jemně provoní. Je vhodný pro kojence, malé děti i dospělé.

Výsledek:

  • Zklidňuje suchou kůži se sklonem k atopii
  • Účinně kontroluje pocity svědění
  • Vhodné pro miminka už od narození

Složení

Exomega Control: Přírodní složení bez parfemace.

Zvláčňující mycí gel: Šetrné bioodbouratelné složením bez mýdla a s fyziologickým pH. Testováno pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.

Použití

Exomega Control: Aplikujte jednou denně na důkladně vyčištěnou a usušenou pokožku obličeje nebo těla. Jemně vmasírujte do postižené oblasti a nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očima.

Zvláčňující mycí gel: Gel naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla i do vlasů. Krouživými pohyby jej vmasírujte do kůže. Vytvoříte jemnou voňavou pěnu, která smyje nečistoty a zbaví tělo zápachu. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Gel neštípe v očích.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.