A-Derma AD SPF50+ opalovací krém 150 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

499 ušetříte 150 Kč

Původní cena 649 Kč, sleva 23%

O produktu

Sluneční filtry nejsou dostatečné k tomu, aby křehkou pokožku ochránily před slunečním zářením. A-Derma Protect je první řadou sluneční ochrany, která je schopna chránit, posilovat a zároveň udržovat pokožku v bezpečí před slunečními paprsky. A-Derma Protect AD SPF50+ opalovací krém s nelepivou texturou je speciálně určený pro pokožku se sklonem k atopii. Obsahuje komplex tří složek, které hydratují a zjemňují pokožku a vytvářejí na ní ochranný film. Lze používat již od 6 měsíců.

Výsledek:

  • optimální snášenlivost pokožky - testováno na atopické pokožce
  • poskytuje ochranu před UV zářením
  • lehce se roztírá a nezanechává mastný film
  • výživná a transparentní textura
  • s voděodolným složením

Složení

Krém obsahuje extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba® (získaných z organického zemědělství), který posiluje a chrání kožní bariéru. Dále ve složení krému najdeme emolienční komplex, který pomáhá vytvářet ochranný film a má hydratační účinky.

Použití

Aplikujte přípravek sluneční ochrany před vystavením se slunečnímu záření. K dosažení úrovně ochrany deklarované SPF faktorem, aplikujte na pokožku množství 2 mg/cm2. Stejné množství přípravku, jež pokrývá 1 prst, odpovídá dávkování na obličej a krk. Snížení tohoto množství přípravku podstatně snižuje stupeň ochrany.

Upozornění

Nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 14. hodinou. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.