Doplněk stravy

alcorythm 100 ml

Značka: ALCORYTHM

Doplněk stravy alcorythm s vitaminy skupiny B a výtažky z kurkumy byl vyvinutý pro ty, kteří si rádi dopřejí skleničku alkoholu a zároveň chtějí podpořit svoje játra.

85

Cena za 100 ml: 85,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: alcorythm 100 ml

50142995

Úvod

Doplněk stravy s patentovanou recepturou alcorythm byl vyvinutý pro ty, kteří si občas rádi dopřejí skleničku s přáteli a zároveň chtějí podpořit svoje játra. Obsahuje vysoké dávky vitaminů skupiny B (B1, B2, B3, B6 a kyselina listová) a extrakt z kurkumy, která příznivě působí na normální činnost jater. Nápoj se sladkou ovocnou chutí se užívá vždy těsně před popíjením alkoholu nebo jej lze přidat do míchaných koktejlů s alkoholem.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje kurkumu, která podporuje normální činnost jater
  • sladká ovocná chuť manga s příchutí kurkumy
  • vhodné i pro vegany

Dávkování

1 lahvičku nápoje (100 ml) vypijte před konzumací alkoholu. Maximální doporučená maximální denní dávka pro dospělou osobu je 100 ml.


Složení

Voda, glukóza (zahuštěné ovocné šťávy: jablko, mango, limetka), stabilizátor glycerol, maltodextrin, regulátor kyselosti kyselina citrónová, zahušťovadlo xanthanová guma, extrakt z oddenku kurkumy (Curcuma longa L.) 95 % kurkuminoidů, konzervanty: sorban draselný, benzoát sodný, stabilizátory: sójový lecitin (non GMO), sacharidové glyceridy, thiaminmononitrát (thiamin), riboflavin (vitamín B2), amid kyseliny nikotinové (niacin), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), přírodní aroma mučenky.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 18 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.