Avène Fluid pro normální až smíšenou pleť SPF50+ 50 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Avène Fluid pro normální až smíšenou pleť SPF 50+ poskytuje maximální fotoprotekci. Jeho lehké složení se snadno vstřebává a nezanechává bílé stopy či mastný film na pleti.
Skladem na e-shopu
535

O produktu

50135143

Voděodolný Avène Fluid SPF 50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Svým šetrným složením vyhovuje normální až smíšené citlivé pleti, která je náchylná ke spálení. Intenzivně bojuje proti předčasnému stárnutí a vzniku hyperpigmentací. Fluid vám dopřeje komfort ve městě i na místech s velmi ostrým slunečním zářením, jako jsou hory nebo tropické oblasti. Neobsahuje parfém ani silikony. Díky lehké textuře se vstřebává již za 3 vteřiny*, nezanechává bílé stopy nebo mastný film a skvěle se hodí jako podklad pod make-up.

Fotoprotekční komplex poskytuje účinnou ochranu ve třech krocích:

1. TriAsorB ™ - nový sluneční širokospektrální filtr chrání nejen před UV zářením, ale také modrým světlem až do 450nm. Díky této inovaci snižuje o 95 % poškození buněk vyvolané slunečním zářením** a eliminuje viditelné poškození pleti.
2. Antioxidační ochrana - dvojí antioxidační účinek pro komplexní ochranu buněk
3. Termální voda Avène - zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění 

Avène respektuje planetu

Avène respektuje přírodu, proto se snaží o minimalizaci dopadu svých přípravků na životní prostředí. Ekologické složení s netoxickými slunečními filtry nemá negativní vliv na korály, fytoplankton a zooplankton***, které slouží k zachování mořské biologické rozmanitosti. Avène je partnerem projektu Pur Projet, který zajišťuje obnovu korálových útesů, mangrovových lesů a recyklaci plastového odpadu. Nový eko obal obsahuje méně plastů, je recyklovatelný a obsahuje 64 % recyklovaného plastu (kromě uzávěru).

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • působí proti fotostárnutí a hyperpigmentacím
  • intenzivně hydratuje
  • šetrný k citlivé pokožce - nelepí a nemastí
  • minimalizuje dopad na přírodu

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Vzduchotěsná praktická tuba s pumpičkou napomáhá přesnému dávkování produktu.

Upozornění

Zabraňte styku s očima. K vnějšímu použití. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko.

* Testováno na 15 uživatelích, jednorázová aplikace
** Test in vitro na rekonstruované epidermis vystavené modrému světlu
*** Testováno Oceanologickou observatoří v Banyuls-sur-Mer na reprezentativních druzích

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.