Kosmetika

Avène Sluneční olej SPF30 200 ml

Značka: AVÈNE
Produktová řada: Sluneční ochrana
  • Sluneční ochrana pro citlivou pokožku. Sluneční olej zajišťuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Jeho nelepivá textura dodává pokožce sametový vzhled.
Akce 1 + 1 Při nákupu 2 ks vybraných produktů značky Avène řady SUN získáte levnější produkt za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

799

O produktu: Avène Sluneční olej SPF30 200 ml

50089089

Úvod

Sluneční ochrana pro citlivou pokožku. Avène Sluneční olej SPF30 zajišťuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Jeho nelepivá textura dodává pokožce sametový vzhled. S voděodolným složením a jemnou parfemací.

Výsledek:

  • chrání pokožku před slunečním zářením
  • s voděodolným složením
  • zanechává pokožku sametově hebkou

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.


Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku. Například: 12 stisků spreje na každou z těchto oblastí: ruka, noha, břicho, hruď. 24 stisků spreje na celá záda. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.


Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.