Avene Sluneční olej SPF30 200 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

495

O produktu

Sluneční ochrana pro citlivou pokožku. Avene Sluneční olej SPF30 zajišťuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Jeho nelepivá textura dodává pokožce sametový vzhled. S voděodolným složením a jemnou parfemací.

Výsledek:

  • chrání pokožku před slunečním zářením
  • s voděodolným složením
  • zanechává pokožku sametově hebkou

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku. Například: 12 stisků spreje na každou z těchto oblastí: ruka, noha, břicho, hruď. 24 stisků spreje na celá záda. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.