Avène Opalovací krém SPF30 50 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Sluneční ochrana, která respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí. Opalovací krém chrání suchou a citlivou pokožku před UVA a UVB zářením.
*Sleva 300 Kč při nákupu vybraných produktů značky Avène v minimální hodnotě 890 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avène v minimální hodnotě 890 Kč vč. DPH získáte slevu 300 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a duopack. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

549

O produktu

50046022

Sluneční ochrana, která respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí. Avène Opalovací krém SPF30 chrání před UVA a UVB zářením. Odpovídá všem náročným požadavkům na účinnost, kvalitu a spolehlivost. Je voděodolný a dobře se aplikuje. Má příjemnou nemastnou texturu, je nekomedogenní a nezanechává bílé stopy. Je vhodný pro suchou až velmi suchou citlivou pleť.

Výsledek:

  • chrání pokožku před UVA a UVB zářením
  • nezanechává bílé stopy
  • působí proti podráždění pokožky

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.