Kosmetika

Avène Sprej pro děti SPF50+ 200 ml

Značka: AVÈNE
Produktová řada: Sluneční ochrana

Pečujte o pokožku svých dětí. Sprej pro děti dokonale chrání dětskou citlivou pokožku před škodlivým slunečním zářením a spálením.

Akce 1 + 1 Při nákupu 2 ks označených produktů značky Avène řady SUN získáte levnější ks za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na produkty Sunsimed. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
999
Doprava zdarma

O produktu: Avène Sprej pro děti SPF50+ 200 ml

50070150

Úvod

Pečujte o pokožku svých dětí. Avène Sprej pro děti SPF50+ dokonale chrání dětskou citlivou pokožku před škodlivým slunečním zářením a spálením. Inovovaná textura se snadno roztírá díky měnící se struktuře během aplikace (textura "olej ve vodě" se změní na texturu "voda v oleji"). Vytváří posílenou ochrannou bariéru vůči vnějším agresivním vlivům (slunce, chlór, mořská sůl). Zároveň hydratuje dětskou pokožku.
Je vysoce voděodolný.

Výsledek:

  • chrání dětskou pokožku před slunečním zářením
  • chrání pokožku před vlivy slunce, chlóru a mořské soli
  • hydratuje pokožku

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.


Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku sluneční ochrany podle instrukcí uvedených na obale přípravku. Například: 6-7 stisků spreje na každou z těchto oblastí: ruka, noha, břicho, hruď. 12-14 stisků spreje na celá záda. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.


Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.