Avène Sprej pro děti SPF50+ 200 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Pečujte o pokožku svých dětí. Sprej pro děti dokonale chrání dětskou citlivou pokožku před škodlivým slunečním zářením a spálením.
*Sleva 200 Kč při nákupu produktů značky Avène v minimální hodnotě 590 Kč. *Při nákupu produktů značky Avène v minimální hodnotě 590 Kč vč. DPH získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

889

O produktu

50070150

Pečujte o pokožku svých dětí. Avène Sprej pro děti SPF50+ dokonale chrání dětskou citlivou pokožku před škodlivým slunečním zářením a spálením. Inovovaná textura se snadno roztírá díky měnící se struktuře během aplikace (textura "olej ve vodě" se změní na texturu "voda v oleji"). Vytváří posílenou ochrannou bariéru vůči vnějším agresivním vlivům (slunce, chlór, mořská sůl). Zároveň hydratuje dětskou pokožku.
Je vysoce voděodolný.

Výsledek:

  • chrání dětskou pokožku před slunečním zářením
  • chrání pokožku před vlivy slunce, chlóru a mořské soli
  • hydratuje pokožku

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku sluneční ochrany podle instrukcí uvedených na obale přípravku. Například: 6-7 stisků spreje na každou z těchto oblastí: ruka, noha, břicho, hruď. 12-14 stisků spreje na celá záda. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.