Avene Sluneční tónovací anti-age SPF50+ 50 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na akční a zvýhodněná balení. Akce platí do 31. 7. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

605

O produktu

Optimální ochrana před slunečními paprsky + sjednocení pleti. Avene Sluneční Anti-age tónovaný rozjasňuje a sjednocuje pleť díky reflektivním pigmentům a obsahu fotostabilního vitamínu C. Obsahuje Ascofillin™, aktivní látku působící proti vráskám* a poskytuje velmi vysokou ochranu před UVB a UVA zářením a předčasným stárnutím pleti.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana před slunečními paprsky SPF50+
  • delikátně tónovaný fluid dodá pokožce zářivé sjednocení
  • lehká textura je vhodná pod make-up
  • vzduchotěsná tuba s dávkovačem pro pohodlnou aplikaci
  • bez parfemace – vhodné pro citlivou pleť

Nude Skin Feel inovace

Nemastné nelepivé složení a lehká fluidní textura poskytuje pocit suchého doteku na pokožce. Přípravek se ihned vstřebává a je určen pro normální a smíšenou pleť. Ideální podkladová báze pod make-up. Vhodné i pro citlivou pleť.

Exkluzivní patentovaný komplex aktivních látek SunSitive protection®

Přípravky Avene obsahují stabilní, účinné a dlouhodobě působící filtry na ochranu pokožky před slunečním zářením. Obsahuje aktivní složky thialidine + pre-tokoferyl (prekurzor vitaminu E), který chrání před působením volných radikálů. Termální voda Avène hydratuje a zklidňuje pokožku.

Použití

Před pobytem na slunci naneste dostatečné množství přípravku – průměrně 6 dávek na obličej a krk. Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovaným použitím neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

*Účinnost hodnocena in vitro.