Avene Sluneční tónovací anti-age SPF50+ 50 ml

Kosmetika

Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 400 Kč *Při nákupu označených produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 400 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na zvýhodněná balení. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Optimální ochrana před slunečními paprsky + sjednocení pleti. Avene Sluneční tónovací anti-age SPF+ rozjasňuje a sjednocuje pleť. Poskytuje velmi vysokou ochranu před UVB a UVA zářením a předčasným stárnutím pleti. Příjemná textura, která se rychle vstřebává a nelepí. Složení, které respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana před slunečními paprsky 
  • rozjasněný a sjednocený vzhled pleti
  • lehká textura je vhodná pod make-up

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex, termální voda Avène, fotostabilní vitamín C a reflektivní pigmenty.

Použití

Před pobytem na slunci naneste dostatečné množství přípravku – průměrně 6 dávek na obličej a krk. Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovaným použitím neprodlužuje.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.