Avène Sluneční tónovací anti-age SPF50+ 50 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
5.0
Sjednocuje pleť díky reflektivním pigmentům a obsahu vitamínu C. Poskytuje velmi vysokou ochranu před UVB a UVA zářením a předčasným stárnutím pleti.
*Sleva 200 Kč při nákupu produktů značky Avène v minimální hodnotě 590 Kč. *Při nákupu produktů značky Avène v minimální hodnotě 590 Kč vč. DPH získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

839

O produktu

50118995

Optimální ochrana před slunečními paprsky + sjednocení pleti. Avène Sluneční tónovací anti-age SPF+ rozjasňuje a sjednocuje pleť. Poskytuje velmi vysokou ochranu před UVB a UVA zářením a předčasným stárnutím pleti. Příjemná textura, která se rychle vstřebává a nelepí. Složení, které respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana před slunečními paprsky 
  • rozjasněný a sjednocený vzhled pleti
  • lehká textura je vhodná pod make-up

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex, termální voda Avène, fotostabilní vitamín C a reflektivní pigmenty.

Použití

Před pobytem na slunci naneste dostatečné množství přípravku – průměrně 6 dávek na obličej a krk. Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovaným použitím neprodlužuje.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.