Kosmetika

Avène Tónovací fluid pro normální až smíšenou pleť SPF50+ 50 ml

Značka: AVÈNE
Produktová řada: Sluneční ochrana
4.0

Avène Tónovací fluid pro normální až smíšenou pleť SPF 50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Vhodný pro citlivou pleť náchylnou ke spálení.

Akce 1 + 1 Při nákupu 2 ks označených produktů značky Avène řady SUN získáte levnější ks za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na produkty Sunsimed. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
875
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Avène Tónovací fluid pro normální až smíšenou pleť SPF50+ 50 ml

50135144

Úvod

Avène Tónovací fluid pro citlivou pleť SPF 50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Svým šetrným složením vyhoví i náročné, světlé a přecitlivělé pleti, která se velmi snadno spálí. Fluid vám dopřeje komfort ve městě i na místech s velmi ostrým slunečním zářením, jako jsou hory nebo tropické oblasti. Neobsahuje parfém ani silikony. Díky lehké textuře se vstřebává již za 3 vteřiny*, nezanechává bílé stopy nebo mastný film a skvěle se hodí jako podklad pod make-up.

Fotoprotekční komplex poskytuje účinnou ochranu ve třech krocích:

1. TriAsorB ™ - nový sluneční širokospektrální filtr chrání nejen před UV zářením, ale také modrým světlem až do 450nm. Díky této inovaci snižuje o 95 % poškození buněk vyvolané slunečním zářením** a eliminuje viditelné poškození pleti.
2. Antioxidační ochrana - dvojí antioxidační účinek pro komplexní ochranu buněk
3. Termální voda Avène - zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění 

Avène respektuje planetu

Avène respektuje přírodu, proto se snaží o minimalizaci dopadu svých přípravků na životní prostředí. Ekologické složení s netoxickými slunečními filtry nemá negativní vliv na korály, fytoplankton a zooplankton***, které slouží k zachování mořské biologické rozmanitosti. Avène je partnerem projektu Pur Projet, který zajišťuje obnovu korálových útesů, mangrovových lesů a recyklaci plastového odpadu. Nový eko obal obsahuje méně plastů, je recyklovatelný a obsahuje 64 % recyklovaného plastu (kromě uzávěru).

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • působí proti fotostárnutí a hyperpigmentacím
  • intenzivně hydratuje
  • šetrný k citlivé pokožce - nelepí a nemastí
  • minimalizuje dopad na přírodu

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Vzduchotěsná praktická tuba s pumpičkou napomáhá přesnému dávkování produktu.


Upozornění

Zabraňte styku s očima. K vnějšímu použití. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko.

* Testováno na 15 uživatelích, jednorázová aplikace
** Test in vitro na rekonstruované epidermis vystavené modrému světlu
*** Testováno Oceanologickou observatoří v Banyuls-sur-Mer na reprezentativních druzích


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.