AVENE XMASS PhysioLift Denní vyhlazující krém 30ml + PhysioLift Oční krém 15ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Dárkové balení obsahuje Avène PhysioLift Denní vyhlazující krém 30ml a PhysioLift Oční krém 15ml.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50096686

Avène PhysioLift Denní vyhlazující krém 30ml

Viditelné vrásky, hlubší rýhy, ztráta pevnosti a jasu.

Vlastnosti: PhysioLift DENNÍ Vyhlazující krém vyplňuje hluboké vrásky, zvláčňuje a zpevňuje pleť a to díky výjimečné a patentované* kombinaci doplňkových aktivních látek působících proti stárnutí pleti:

• AscofilinTM, „stavební“ aktivní látka vysoké technologie působící proti stárnutí pleti, která pomáhá restrukturalizovat pleť za účelem korekce výrazných vrásek a ztráty pevnosti.

• Mono-oligomery kyseliny hyaluronové, které svým specifickým rozměrem intenzivně stimulují přirozenou syntézu kyseliny hyaluronové za účelem vyplnění hlubokých vrásek a vyhlazení pleti.

• Pre-tokoferyl, který svými silnými antioxidačními účinky chrání pleť a zachovává její zdravý vzhled.

PhysioLift Denní vyhlazující krém, jemný, lehce parfemovaný a bohatý na zklidňující Termální vodu Avène, splňuje potřeby suché pleti, dodává jí komfort, pružnost a hebkost.

Návod k použití: Naneste ráno na obličej, krk a dekolt.

Snášenlivost přípravku byla testována na citlivé kůži. Zabraňte kontaktu s očima. Vyvinuto s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí.

*patentováno

Obsah: 30ml

 

AvènePhysioLift Oční krém 15ml

Vlastnosti: PhysioLift OČNÍ Vrásky, váčky a kruhy pod očima vyplňuje vrásky, vyhlazuje a zpevňuje pleť v okolí očí. Zmírňuje váčky a dokonce i trvalé kruhy pod očima díky výjimečné a patentované* kombinaci doplňkových aktivních látek působících proti stárnutí pleti:

• AscofilinTM, „stavební“ aktivní látka vysoké technologie působící proti stárnutí pleti, která pomáhá restrukturalizovat pleť za účelem nápravy výrazných vrásek a ztráty pevnosti.

• Mono-oligomery kyseliny hyaluronové, které svým specifickým rozměrem intenzivně stimulují přirozenou syntézu kyseliny hyaluronové za účelem vyplnění hlubokých vrásek a vyrovnání pleti.

• Pre-tokoferyl, který svými silnými antioxidačními účinky chrání pleť a zachovává její zdravý vzhled.

• Dextran sulfát s odlehčujícími účinky viditelně zmírňuje váčky a kruhy pod očima.

PhysioLift, který je bohatý na zklidňující Termální vodu Avène, je speciálně určen pro křehkou pleť v okolí očí. Jeho snášenlivost byla testovaná na citlivé pleti.

Návod k použití: Naneste večer lehkým vklepáváním do očních kontur, zaměřte se na vrásky u vnějších koutků očí a jemně přejeďte prsty pleť podél oblouku obočí.

BEZ PARFEMACE

Zabraňte kontaktu s očima. Těhotné ženy by přípravek neměly používat. Zamezte vystavování kůže slunečnímu záření a používejte odpovídající přípravky sluneční ochrany. V případě pálení kůže aplikujte s větším časovým odstupem. Přípravek byl vyvinut s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí.

*patentováno

Obsah: 15ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.