Bamboolik Tvarovaná vkládací plena s kapsou DUO 3 ks

Péče o dítě

Značka: BAMBOOLIK
Tvarovaná vkládací plena s kapsou DUO od značky Bamboolik poskytuje maximální savost. Je oboustranná a používá se společně se svrchními kalhotkami.
Skladem na e-shopu
805

O produktu

50136533

Tvarovaná vkládací plena s kapsou od Bamboolik představuje základní savou vrstvu AI2 DUO. Je oboustranná. Na jedné straně má flís, na druhé bambusové froté. Flís na kůži miminka zajistí pocit absolutního sucha, naopak v bambusu bude miminko vědět o tom, že se počuralo. Použití je jednoduché – vložíte do svrchních kalhotek, případně přidáte do vnitřní kapsy další (dlouhou nebo krátkou) vkládací plenku. Vkládání je velmi intuitivní a rychlé, žádné cvakání na patentky, zvládne to každý!

 Hlavní vlastnosti:

  • má kapsu – můžete vložit dodatečnou vkládací plenu
  • oboustranné použití
  • univerzální velikost – od novorozence po batole
  • snadné použití se svrchními kalhotkami
  • balení o 3 kusech

Složení

1. vrstva 80% bambusová viskóza a 20% polyester, ostatní vrstvy 100% polyester.

Použití

Plenky perte na 60 °C, ideálně na delší program s předpírkou, nebo před samotným praním zapněte máchání. Na praní plen nedoporučujeme eko programy. Pokud jsou pleny hodně ušpiněné, sklepejte nečistoty do toalety, opláchněte a hoďte do pračky. Pleny před prvním použitím 2-3x vyperte, abyste dosáhli maximální savosti už při prvním použití. Povrch vkládacích plenek se po vyprání trochu změní, ale svou hebkost na dotek si zachová.

Praní bez aviváže, lze sušit v sušičce

Pleny můžete sušit v sušičce. Nikdy nepoužívejte při praní látkových plen a jejich příslušenství aviváž. Použité pleny skladujte nasucho v kyblíku či nepromokavém pytli na pleny. Bamboolik doporučuje prát jednou za 2 až 3 dny.

O značce

Bamboolik je lokální. Všechny výrobky jsou vyrobeny v ČR, z velké části v chráněných dílnách. Materiály pochází rovněž z ČR, pokud to však není možné, tak z Evropy. Razí heslo, že ekologický produkt, který cestuje přes půl planety, je nesmysl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.