BAYBY BBH 8001 zvlhčovač vzduchu

Elektronika

Značka: BAYBY
Dětský ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY BBH 8001 zajistí optimální vlhkost vzduchu v místnosti. Vypouští studenou páru, nabízí tichý provoz, 3,7l nádržku a výkon až 300 ml/h.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126584

Děti jsou radost, ale také vyžadují, abyste jim zajistili optimální prostředí. Pokud máte v domácnosti příliš suchý vzduch, který rozhodně není vhodný ani pro děti, ani pro vás, oceníte ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Bayby BBH 8001. Vy si zamilujete jeho funkce, vaše děti okouzlí krásným designovým provedením ve tvaru tygříka.

Tichý, ale účinný

Zvlhčovač je vhodný do místností o velikosti do 25 m². Pracuje na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru (2,4 MHz) a je úžasně tichý (hlučnost nepřesahuje 35 dB). Vodu nalijete do nádržky s objemem 3,7 litru. Její množství indikuje LED, a v případě vyčerpání se přístroj automaticky vypne. Doba provozu může činit až 12 hodin, přičemž zvlhčovací výkon (který můžete regulovat) je 300 ml/h. Velkou výhodou je také fakt, že zvlhčovač neovlivňuje teplotu v místnosti, protože produkuje studenou páru.

Hlavní vlastnosti:

  • tichý chod
  • doba provozu až 12 hodin
  • do místnosti o velikosti do 25 m²
  • neovlivňuje teplotu v místnosti
  • objem nádržky 3,7 litru

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.