BAYBY BBP 1020 Elektrická odsávačka mléka

Péče o dítě

Značka: BAYBY
Elektrická dvoufázová odsávačka mateřského mléka od Bayby je určena pro všechny kojící maminky. Během odsávání dochází ke stimulaci prsu, aby byl proces bezbolestný. Na LCD displeji si nastavíte jednu z devíti intenzit vákua a bez zpětného toku mléka odsajete stravu svého miminka.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50099557

Společnost Bayby vytvořila elektrickou odsávačku mléka, která je určena pro všechny maminky, které mají potíže s kojením. Přístroj pracuje ve dvou fázích. Nejprve prso masíruje a stimuluje přisátí děťátka, aby si tělo myslelo, že se skutečně schyluje ke kojení. V druhé fázi už probíhá samotné odsávání. Můžete si vybrat z devíti přednastavených intenzit vakua. Nastavení provádíte jednoduše na přehledném LCD displeji.

Rychlejší činnost

Přístroj vám umožní zvolit si, zda chcete odsávat z jednoho, nebo z obou prsů, takže je činnost ještě rychlejší. Během obou fází nedochází ke zpětnému toku mléka. Jemné masírování uvolňuje prso a celý proces je méně náročný pro maminku a o poznání méně bolí. Nastavte si pomalé sání, které je shodné s přirozenou rychlostí, jakou by mléko pilo miminko při kojení. Tělo si tak lépe zvykne na celý proces a snáz bude mléko vylučovat.

Nezávadný materiál

Přístroj je vyroben z plastu a neobsahuje žádné BPA (Bisphenol A). To znamená, že materiál je nezávadný a neškodí mamince ani děťátku, nevylučuje totiž nebezpečné toxiny.

Technické parametry:

  • Možnost nastavení odsávání z jednoho nebo obou prsů
  • 2 fáze: fáze stimulace a fáze odsávání
  • 9 intenzit vakua
  • LCD displej
  • Zabránění zpětnému toku mléka
  • Neobsahuje BPA (Bisphenol A)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.