516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

BAYBY BBP 1020 Elektrická odsávačka mléka

Vyprodáno
BAYBY BBP 1020 Elektrická odsávačka mléka

BAYBY BBP 1020 Elektrická odsávačka mléka

50099557
Péče o dítě
4 599 Kč 5499 Kč

Elektrická dvoufázová odsávačka mateřského mléka od Bayby je určena pro všechny kojící maminky. Během odsávání dochází ke stimulaci prsu, aby byl proces bezbolestný. Na LCD displeji si nastavíte jednu z devíti intenzit vákua a bez zpětného toku mléka odsajete stravu svého miminka.

Zobrazit kategorii Odsávačky » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Společnost Bayby vytvořila elektrickou odsávačku mléka, která je určena pro všechny maminky, které mají potíže s kojením. Přístroj pracuje ve dvou fázích. Nejprve prso masíruje a stimuluje přisátí děťátka, aby si tělo myslelo, že se skutečně schyluje ke kojení. V druhé fázi už probíhá samotné odsávání. Můžete si vybrat z devíti přednastavených intenzit vakua. Nastavení provádíte jednoduše na přehledném LCD displeji.

Rychlejší činnost

Přístroj vám umožní zvolit si, zda chcete odsávat z jednoho, nebo z obou prsů, takže je činnost ještě rychlejší. Během obou fází nedochází ke zpětnému toku mléka. Jemné masírování uvolňuje prso a celý proces je méně náročný pro maminku a o poznání méně bolí. Nastavte si pomalé sání, které je shodné s přirozenou rychlostí, jakou by mléko pilo miminko při kojení. Tělo si tak lépe zvykne na celý proces a snáz bude mléko vylučovat.

Nezávadný materiál

Přístroj je vyroben z plastu a neobsahuje žádné BPA (Bisphenol A). To znamená, že materiál je nezávadný a neškodí mamince ani děťátku, nevylučuje totiž nebezpečné toxiny.

Technické parametry:

  • Možnost nastavení odsávání z jednoho nebo obou prsů
  • 2 fáze: fáze stimulace a fáze odsávání
  • 9 intenzit vakua
  • LCD displej
  • Zabránění zpětnému toku mléka
  • Neobsahuje BPA (Bisphenol A)

Kategorie produktu

Parametry

Značka BAYBY
EAN 8590669171590

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.