BAYBY BBW 2030 ohřívač kojeneckých lahví 4v1

Elektronika

Značka: BAYBY
Ohřívač lahví BAYBY BBW 2030 4v1 oceníte doma i na cestách: během několika málo minut rovnoměrně ohřeje lahvičky i celé pokrmy, umí sterilizovat i vařit v páře.
Skladem na e-shopu
599

O produktu

50135762

Praktický pomocník pro každého rodiče malého jedlíka, to je BAYBY ohřívač 4v1! Nejen, že během krátké chvíle dokáže rovnoměrně ohřát mléko v téměř jakékoli kojenecké lahvi, pomůže vám i s přípravou či ohřevem kojenecké stravy a využít jej můžete také jako sterilizátor většiny kojeneckého zboží. Přístroj umožňuje nastavit jakoukoliv funkci ohřívače předem od 10 minut až po 15 hodin. Můžete tak klidně vyrazit na procházku a po návratu mít mlíčko připravené k podávání. Balení obsahuje vše potřebné, nemusíte již žádné příslušenství dokupovat: součástí balení je kromě samotného přístroje a víka, které zároveň funguje jako odměrka do 600 ml, také nástavec na kojeneckou lahev, nástavec na stravu a kleště na vytahování horkých lahviček.

BAYBY BBW 2030 ohřívač kojeneckých lahví 4v12

Ohřeje vodu, mléko nebo čaj snadno, rychle a hlavně rovnoměrně

Díky přehlednému, modře podsvícenému displeji se s ohřívačem pracuje intuitivně, ovládání zvládne opravdu každý. Přístroj BAYBY BBW 2030 si snadno poradí s ohřevem vody, mléka nebo třeba čaje, a to přímo v kojenecké lahvičce. Stačí vlít tekutinu do lahve, uzavřít, vložit do ohřívače, nalít vodu na ohřívání (množství vody v těle přístroje by mělo být totožné s množstvím tekutiny v lahvičce), zavřít víko, spustit přístroj a zmáčknout tlačítko na displeji „Ohřev kojenecké lahve“, a je to. Doba ohřevu se různí. Záleží na objemu tekutiny v kojenecké láhvi, počáteční teplotě (zdali je jste zrovna vytáhli například mléko z mrazáku) a též, zdali používáte skleněné nebo plastové lahve (například ohřev 70 ml mléka pokojové teploty bude ve skleněné lahvičce trvat 3 minuty). 

Příprava pokrmů v páře a sterilizace

BBW 2030 dokáže díky funkci vaření v páře pomoci i s příkrmy. Připravte svým malým strávníkům ta nejzdravější jídla, která si uchovávají vitaminy a další důležité živiny pro zdraví. Pro přípravu prvních jídel pro ty nejmenší je totiž pára ten nejlepší způsob. Stačí nalít do těla přístroje 170 ml vody, pokrájenou surovinu (ovoce, zeleninu i maso) umístit do nástavce na stravu, a poté základny. Obě části poté stačí vložit do ohřívače, přiklopit víkem a vybrat funkci vaření. Ohřívač pomůže též se zajištěním hygienické čistoty nejen lahví, ale také doplňků v podobě saviček, víček, dudlíků, plastových lžiček atd. díky funkci sterilizace. K ní budete potřebovat víko, které je součástí balení a 40 ml vody, kterou vlijete do těla přístroje. Pak už stačí přístroj zapnout a vybrat tlačítko na sterilizaci. Čas lze opět pohodlně nastavit a o konci vás informuje zvukový signál

Hlavní vlastnosti:

  • ohřívač kojeneckých lahví
  • vaření v páře
  • sterilizace kojeneckých láhví nebo jejich příslušenství
  • časovač (10 minut – 15 hodin)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.