BAYBY Dárková sada od ukončeného 6. měsíce modrá

Péče o dítě

Značka: BAYBY
Pořiďte sobě nebo přátelům dárkovou sadu pro miminka, která rodičům pomůže s krmením. Sada obsahuje kojenecké lahvičky, savičku, dudlík a kartáčky na čištění nádobí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50099479

Pro všechna miminka od šesti měsíců stáří a jejich rodiče vytvořila společnost Bayby dárkovou sadu, která výrazně zjednoduší kojení. Tato řada navazuje na dárkové sety vhodné pro novorozeňata. Nejen, že vám pomůcky usnadní krmení, ale děťátko si je zamiluje díky nádherným barevným kresleným obrázkům. Všechny součásti jsou vyrobeny z nezávadného plastového materiálu a jejich každodenní používání nezpůsobí miminku žádné zdravotní problémy.

Sada obsahuje dvě antikolikové kojenecké lahvičky – jednu s objemem 150 ml, druhou s objemem 240 ml. K oběma je připojena silikonová savička, aby miminko mohlo potravu přijímat bez obtíží. Aby bylo dítě klidné, dejte mu ortodontický silikonový dudlík, zcela nezávadný k hraní a cumlání. Samozřejmě nechybí ani potřebné pomůcky k efektivnímu čištění a dezinfekci kojeneckých pomůcek, a to konkrétně kartáč na čištění lahví a kartáče pro správnou údržbu saviček. V neposlední řadě v dárkové sadě naleznete jeden zásobník na sušené mléko, který je BPA FREE, neobsahuje tedy škodlivou organickou sloučeninu Bisfenol A, která se může využívat při výrobě plastů a jejím pozřením by mohlo dojít k toxické reakci.

Sada obsahuje:

  • 1x kojenecká láhev antikoliková 150 ml + plast + silikonová savička
  • 1x kojenecká láhev antikoliková s úchyty 240 ml - plast + silikonová savička
  • 1x dudlík ortodontický silikonový
  • 1x kartáč na čištění lahví
  • 1x kartáček na čištění saviček
  • 1x zásobník na sušené mléko BPA FREE

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.