Beurer BC 80 Tlakoměr na zápěstí

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Tlakoměr pro měření pulsu na zápěstí má plně automatický provoz, ke kterému využívá inflační technologii. Naměřené aktuální i průměrné hodnoty jsou zobrazeny na přehledném XL displeji.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103880

Tlakoměr Beurer BC 80 je určený pro měření tlaku ze zápěstí, konkrétně pro obvod zápěstí od 13,5 do 23 cm. Přístroj využívá k rychlému a přesnému měření inflační technologii. Je plně automatický, nemusíte proto nic komplikovaně a zdlouhavě nastavovat, stačí si nasadit manžetu a během několika málo vteřin se výsledek dozvíte na velkém a snadno čitelném XL displeji. Extra tenké provedení tlakoměru vám umožní nejen pohodlné používání, ale i úsporné skladování, abyste si ho mohli vzít s sebou na dovolenou a podobně.

Detekce arytmie

Kromě aktuálních naměřených údajů vám zařízení dokáže vytvořit průměr ranních a večerních měření za posledních 7 dní nebo průměr všech uložených naměřených hodnot. Ty se schraňují v interní paměti s kapacitou 60 údajů opatřených datem a časem pro jednoho ze dvou uživatelů, celkem tedy zvládne tlakoměr zobrazit až 120 různých výsledků měření. V případě, že by vám hrozila arytmie kvůli poruše srdečního rytmu, budete na to upozorněni výstražným znamením.  


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.