Favea Colostrum Forte 180 g

Doplněk stravy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Favea v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31.7. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

455

Cena za 100 g: 253 Kč

O produktu

Přírodní zdroj protilátek, vitaminů, minerálů a regeneračních faktorů pro Vás i Vaše děti. Kolostrum (mlezivo) je prvotní mléko u savců, které se tvoří v mléčné žláze těsně před porodem a je produkováno do 48 hodin po něm. Je bohaté na proteiny, obsahuje protilátky, růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života a jsou důležité pro vývoj budoucího imunitního systému. Přípravek Colostrum Forte obsahuje kolostrum chráněné fruktooligosacharidy před nízkým pH v žaludku a šetrná forma granulace zajišťuje vysokou stabilitu imunoglobulinů.

Dávkování

Užívejte 1 kávovou lžičku (cca 3 g) 1x denně. Nechte rozpustit v ústech nebo rozpustit ve vlažném nápoji, příkrmu či přesnídávce.

Složení

Kolostrum kravské nativní s 30% obsahem imunoglobulinů 100 mg, prebiotikum inulin 20 mg v 1 g přípravku.

Maltodextrin, glukózový sirup, sacharóza, hydrogenovaný rostlinný tuk, kolostrum z kravského mléka, bambusová vláknina, inulin z čekanky, mléčný protein, stabilizátory (hydrogenfosforečnan draselný, polyfosforečnan sodný), látka protispékavá (oxid křemičitý), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), barvivo (rostlinné karoteny).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do tří let (nebezpečí vdechnutí). Uchovávejte mimo dosah dětí.