Daylong Kids SPF 50 150 ml

Kosmetika

Značka: DAYLONG
Lipozomální locio s vysokým ochranným faktorem je extrémně odolné vůči sladké i slané vodě a je obzvláště vhodné pro děti od 1 roku s kůží citlivou na slunce.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

749
Dočasně nedostupné

O produktu

50059784

Daylong® KIDS SPF 50 je lipozomální locios vysokým ochranným faktorem a fotostabilnímiUV filtry, které zajišťují vysoceúčinnou UVA a UVB ochranu. Zvláště vhodnéje pro děti s kůží citlivou na slunečnízáření. Dávkovač a dávkovací tabulka naetiketě pomohou rodičům nanést správnémnožství produktu pro spolehlivou ochranu.Pro nerušený zážitek z koupání je locio vybavenoextrémní odolností vůči sladké i slanévodě. Rychle se vstřebává a ošetřujedětskou kůži dexpanthenolem, glycerinem,Aloe vera a vitaminem E. Daylong kids SPF50 zanechává na dětské kůži příjemný pocit.

Vlastnosti
  • lipozomální locio chránící před sluncem
  • vysoká ochrana (SPF 50) před UVA i UVBzářením
  • s dávkovačem
  • extrémně odolné vůči slané i sladké vodě
  • bez parfému a přídavných konzervačníchlátek
  • ošetřuje kůži s dexpanthenolem, Aloevera a vitaminem E
  • dermatologicky testované
Zvláště vhodný pro děti od 1 roku s kůží citlivou na slunce.

Složení
Aqua, Diethylamino Hydroxybenzoyl HexylBenzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate,Bis-Ethylhexyloxyphenol MethoxyphenylTriazine, C12–15 Alkyl Benzoate, DibutylAdipate, Dicaprylyl Carbonate, Pentylene,Glycol, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol(nano), Dimethicone,Ethylhexyl Triazone, Alcohol, Cetyl Phosphate,Glycerin, Cetyl Alcohol, Triethanolamine,Panthenol, Tocopherol, Lecithin, Carbomer,Decyl Glucoside, Propylene Glycol,Xanthan Gum, BHT, Aloe Barbadensis LeafJuice Powder
 
Balení:
150 ml

Zdroj: www.spirig.sk

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.