Institut Esthederm Bronz Repair Strong Sun opalovací krém na obličej a dekolt 50 ml

Kosmetika

Opalovací krém podporující přirozený proces opálení.
1 990

O produktu

50070268

Nádherné opálení a pleť bez vrásek. Tento opalovací krém na tvář, krk a dekolt podporuje přirozený proces opálení, zabraňuje starnutí pokožky a koriguje existující známky stárnutí.

Institut Esthederm Bronz Repair Strong Sun opalovací krém na obličej a dekolt 50 ml3a

 

Biomimetická voda Esthederm a Time Control System plně kontrolují mládí pleti, tak že účinně bojují proti volným radikálům a podílejí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.


Použití

Přípravek Bronz Repair strong sun je určený pro normální pleť bez hyperpigmentací. Dostatečné množství krému nanášejte na obličej, krk a dekolt 20 minut před pobytem na slunci. Aplikaci pravidelně opakujte každé 2 hodiny a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Pro podporu anti-age efektu doporučujeme používat v kombinaci s přípravkem Derm Repair Serum. Pro ještě dokonalejší ochranu pleti proti vnějším nepříznivým vlivům využijte i „biologický štít“ City Protect Spray od Institut Esthederm.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho a nevystavujte se polednímu slunci, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Nedostatečné množství přípravku výrazně snižuje úroveň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.