Favea Emesin 30 tablet

Doplněk stravy

NAVÍC kniha Průvodce léky v těhotenství Při nákupu vybraných produktů v minimální hodnotě 1999 Kč získáte NAVÍC knihu Průvodce těhotenstvím za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

95

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

Prožijte těhotenství bez nevolností. Přípravek Emesin obsahuje zázvor, který pomáhá předcházet nevolnosti v těhotenství a na cestách. Přináší úlevu při žaludečních potížích a příznivě ovlivňuje trávení. Přípravek je doplněn vitaminem B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Je důležitý pro normální psychickou činnost.

Dávkování

Užívejte při obtížích 1 tabletu denně. Zapijte sklenicí vody nebo jiného vhodného nápoje nebo nechte rozpustit v ústech.

Složení

Zázvorová silice 3 mg, vitamin B6 8 mg (570 % DRHP*), přídatné látky: isomalt (plnidlo, sladidlo), erythritol (sladidlo), mikrokrystalická celulosa (plnidlo), oxid křemičitý, stearan hořečnatý (látky protispékavé).

* DRHP – denní referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Není určeno pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.