Hipp 4 BIO Combiotik 4x900 g + ubrousky ultra sensitive 3x4x52 ks + plyšový HiPPofant

Výživa pro malé děti

Značka: HIPP
Mléčná výživa pro batolata od ukončeného 24. měsíce + Čisticí vlhčené ubrousky ultra sensitive s výtažkem z BIO mandlí + plyšový slon HiPPofant.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105169

Limitovaná edice Hipp 4 BIO Combiotik s vlhčenými ubrousky ultra sensitive a plyšovým slonem.

Hipp 4 Junior Combiotik je mléčná výživa pro batolata od ukončeného 24. měsíce. S věkem dítěte se mění potřeba příjmu živin. Oproti kojeneckému období klesá u malých dětí potřeba příjmu energie z tuků. Pro růst a vývin potřebují ale hodně vápníku, stejně jako další vitamíny a minerální látky. Hipp 4 Junior Combiotik je výživa přizpůsobená speciálním nutričním požadavkům malých dětí od 2 let. Je ideální jako mléčný nápoj k snídani i před spaním nebo třeba k zalití müsli během dne.

Hlavní vlastnosti:

 • PROBIOTIK® – přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce
 • PRAEBIOTIK®
 • jód: přispívá k rozvoji poznávacích schopností a k normální funkci štítné žlázy
 • vitamín C: podporuje správnou funkci imunitního systému a vstřebávání železa
 • vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí 

 


Složení

Hipp 4 Junior Combiotik: Odtučněné mléko, laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový olej❤, řepkový olej, slunečnicový olej), galaktooligosacharidy z laktózy (z mléka), draselné soli kyseliny citrónové, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, vápenaté soli kyseliny citrónové, síran hořečnatý, L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®1), retinyl acetát (vitamín A), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), riboflavin (vitamín B2), jodičnan draselný, D-biotin, cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamin (vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, laktóza.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Vodu nechte vychladnout na přibližně 40 °C.
 • Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do uzavíratelného hrnečku.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Odměrku lehce naplňte práškem a zarovnejte o hranu uvnitř boxu. Odměřené množství přidejte do hrnečku.
 • Dodržujte doporučenou teplotu, aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Laktobacily).
 • Důkladně protřepejte. Přidejte zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepejte.
 • Obnovené mléko zchlaďte na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C).
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot.
 • Obsah spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu.
 • Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku.

Tabulka dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 

Množství připravené výživy

Množství vody

Počet odměrek

Počet porcí za den

170 ml

150 ml

5

2

HiPP BABYSANFT Čisticí vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE bez parfému 4x52ks mají obzvlášť jemnou texturu, která umožňuje mimořádně šetrné očištění pokožky díky své vysoké absorpční schopnosti. Není potřeba vyvíjet žádný tlak. Jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Vhodné i na obličej a ruce, protože nejsou mastné. Vhodné pro jemné očištění citlivé dětské pokožky a pokožky se sklonem k alergiím. Vhodné od narození. Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována. Vhodné pro pokožku se sklonem k atopické dermatitidě. 

Upozornění

Hipp 4 Junior Combiotik ® je určen k pití z hrnečku, pro děti od ukončeného 24. měsíce jako součást smíšené a vyvážené stravy. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Pečujte o pravidelnou zubní hygienu – obzvláště před spaním. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte. Mléčný nápoj s odtučněným mlékem a rostlinnými oleji pro malé děti od 2 let v prášku.

❤z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství ¹Lactobacillus fermentum CECT5716 bez lepku bez geneticky modifikovaných surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.