HiPP ZELENINA BIO Dýně s bramborami 190g

Ostatní příkrmy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 vybraných příkrmů nebo nápojů značky Hipp v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

59

Cena za 100 g: 31 Kč

O produktu

HiPP BIO Dýně s bramborami obsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Je rozmixována do jemného krému a vašemu děťátku bude určitě výborně chutnat. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva.

  • Obsahuje omega -3 mastné kyseliny (kyselina alfa-linolenová) z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk.
  • Příkrm neobsahuje sůl, mléčnou složku a je bez lepku.

Příprava:

Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Ohřívejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.
Zpočátku podávejte dýni s bramborami miminku po několika lžičkách před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte.

Složení:

Zelenina* 85% (dýně* 60%, brambory* 25%), voda, řepkový olej* 0,9%

*z ekologického zemědělství

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.