HiPP ZELENINA BIO Dýně s bramborami 190g

Ostatní příkrmy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Hipp v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

55

Cena za 100 g: 29 Kč

O produktu

Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek přikrmování miminek od ukončeného 5. měsíce věku. Zpočátku podávejte děťátku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy a vy jste mohla odhalit případné intolerance. Hipp zeleninové příkrmy obsahují pouze vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do hladkého krému, a proto mají výbornou chuť.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninový příkrm od ukončeného 5. měsíce
  • hladký krém bez kousků
  • bez přídavku soli
  • neobsahuje lepek
  • v BIO kvalitě

Složení

Zelenina* 85% (dýně* 60%, brambory* 25%), voda, řepkový olej* 0,9%

*z ekologického zemědělství

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Použití

Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Ohřívejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Zpočátku podávejte dýni s bramborami miminku po několika lžičkách před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.