WAHL 9281-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata U-Clip

Ostatní

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

2650

O produktu

Starejte se o své čtyřnohé domácí mazlíčky tím nejlepším možným způsobem. Po zimě je třeba ostříhat kožich, aby při nárůstu teploty nebylo zvířatům velké teplo a nehrozilo jim přehřátí. Společnost Wahl vytvořila kabelový zastřihovač pro zvířata, s nímž jde stříhání srsti snadno a rychle.

Kvalitní břity

Zařízení je vybaveno samoostřicími břity z uhlíkové oceli, které nejsou zvířatům nebezpečné. Srst proto zvládnete ostříhat sami v pohodlí domova, nemusíte se vydat k veterináři ani vyžadovat asistenci. Provoz přístroje je mimořádně tichý, aby se ani plachá zvířátka nevylekala a nechala se v klidu ostříhat.

Čtyři délky střihu

V balení naleznete čtyři barevné nástavce určené  pro různé délky střihu. Podle délky a hustoty srsti si zvolte mezi 3, 6, 10 nebo 13mm nástavcem. Ergonomická rukojeť vám přesně padne do dlaně a  zajistí pohodlný a pevný úchop, aby vám práce šla ještě lépe. Balení dále obsahuje hřeben a nůžky ke zdokonalení střihu, čisticí kartáček, olej na promazávání nožů a praktické pouzdro, do něhož veškeré příslušenství i se zastřihovačem v době nepoužívání bezpečně uložíte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.