KLORANE bebe Eryteal mast 75 ml + Jemné čisticí ubrousky 25 ks

Kosmetika

KLORANE bebe Eryteal mast účinně obnovuje kožní bariéru na podrážděných místech kůže. Zklidňuje pokožku a zarudnutí kůže mizí. V balení navíc KLORANE Bebe čisticí ubrousky.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50098313

KLORANE bebe Eryteal mast je bohatá na rostlinné oleje a esenciální mastné kyseliny a účinně reparuje kožní bariéru na podrážděných místech kůže. Oxid zinku izoluje kůži od vnějších vlivů (moč, stolice, tření) a sulfát zinku kůži uzdravuje a omezuje množení bakterií. Ochranné a zklidňující složky (měsíček, vitamin E a alantoin) přispívají ke zmizení zarudnutí. Účinnost a optimální snášenlivost i na podrážděné kůži. Hypoalergenní složení bez konzervantů a bez parfemace. Testováno pod kontrolou dermatologů a pediatrů.

Výsledek:

  • Obnovuje kožní bariéru
  • Izoluje pokožku od vnějších vlivů
  • Regeneruje pokožku

Použití:

Aplikujte silnější vrstvu na zadeček a do záhybů při každém přebalování na dokonale očištěnou a osušenou kůži. Pokud na kůži po koupeli zůstanou zbytky masti, nesnažte se je odstranit, zmizí při dalším mytí.

KLORANE Bebe čisticí ubrousky

Extra jemné ubrousky obohacené o ochranný, zklidňující a reparační výtažek z měsíčku KLORANE. Tyto ubrousky zaručují účinné očistění, jsou pevné a praktické a efektivně čistí i s použitím pouze jednoho ubrousku. Jsou napuštěny čisticím mlékem, díky čemuž zanechávají dětskou kůži čistou, jemnou a lehce provoněnou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.