KORFF Jednotící korektor v tužce 02 2,5 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Jednotící korektor v tužce aktivně redukuje kruhy pod očima, nedokonalosti pleti, jemné vrásky i známky únavy. Ideální pro celodenní make-up. Vynikající krytí.
Skladem na e-shopu
311 ušetříte 208 Kč

Původní cena 519 Kč sleva 40%

O produktu

50124340

Trápí Vás unavená pleť a tmavé kruhy pod očima? Vyzkoušejte KORFF Jednotící korektor v tužce. Elegantní stříbrné pero se štětečkem umožňuje přesnou aplikaci, snadno se nanáší a je ideální pro celodenní make-up. Aktivně redukuje tmavé kruhy pod očima, jemné vrásky a nedokonalosti pleti i známky únavy. Má vynikající krytí. Přípravek obsahuje kyselinu hyaluronovou, vitamín E a extrakt z perské akácie.

Výsledek:

  • redukuje tmavé kruhy pod očima, nedokonalosti pleti, jemné vrásky a známky únavy
  • snadno se nanáší a je ideální pro celodenní make-up
  • má vynikající krycí schopnosti

Použití

Otočte ve směru hodinových ručiček na spodní části pera a dávkujte množství dle potřeby. Upozornění: Při první aplikaci je nutné opakovaně perem otáčet, než se barva dostatečně dostane ven.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.