Kosmetika

KORFF Sun Secret Lesk na rty SPF30 10 ml

Značka: KORFF
Produktová řada: Sun Secret

Lesk na rty Sun Secret od značky KORFF ochrání před sluníčkem, ale také větrem, sluncem či solí. Má lehkou konzistenci, nelepí. Hydratuje a zvláčňuje.

399
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: KORFF Sun Secret Lesk na rty SPF30 10 ml

50163514

Úvod

Chystáte se na dovolenou či slunění u vody? Nezapomeňte přibalit lesk na rty Sun Secret od značky KORFF. Nabídne totiž nejen vysokou ochranu proti sluníčku. Rty zároveň zkrášlí a intenzivně vyživí. Propůjčí jim šťavnatý lesk, dodá jemnou barvu. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, vitamin E a bambucké máslo. Díky tomu hydratuje, zvláčňuje a zároveň posiluje. Lesk tak funguje jako ochrana nejen před sluníčkem, ale i vnějšími vlivy – větrem, solí a dalšími. Má příjemnou nelepivou konzistenci.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje vysokou ochranu před sluncem SPF 30
  • chrání před vnějšími vlivy, jako je vítr, sůl a další
  • hydratuje a zvláčňuje
  • dodá šťavnatý lesk
  • propůjčí jemnou barvu

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na rty dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Aplikujte opakovaně během dne.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.