Registrovaný léčivý přípravek

Dr. Max Levocetirizin 5 mg 10 tablet

Značka: DR. MAX

Levocetirizin Dr. Max se používá k léčbě alergií. Zmírňuje příznaky alergické rýmy a pomáhá zmírnit příznaky kopřivky u dospělých a dětí od 6 let.

Velikost balení
89
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Dr. Max Levocetirizin 5 mg 10 tablet

50113545

Úvod

Levocetirizin Dr. Max 5 mg pomáhá léčit příznaky alergické rýmy (včetně přetrvávající alergické rýmy) a zmírňuje příznaky kopřivky (urtikárie). Přípravek Levocetirizin Dr. Max 5 mg je určen pro dospělé a děti od 6 let.


Dávkování

Dospělí a děti od 6 let užívají 1 tabletu denně. Délka léčby závisí na typu, průběhu a délce trvání Vašich potíží.


Složení

Léčivou látkou je levocetirizini dihydrochloridum 5 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, mikrokrystalická celulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát (E572), oxid titaničitý (E171), hypromelosa (E464), makrogol 400 a polysorbát 80.


Upozornění

Přípravek Levocetirizin Dr. Max 5 mg obsahuje laktózu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Nepodávejte tento lék dětem mladším než 6 let, protože potahované tablety nedovolují vhodnou úpravu dávkování. Pacienti se závažnou poruchou funkce ledvin nesmí levocetirizin užívat.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.