Kosmetika

Nuxe Reve De Thé Revitalizační hydratační tělové mléko 400 ml

Značka: NUXE
Produktová řada: Reve De Thé
4.0
  • Nuxe Reve De Thé Revitalizační hydratační tělové mléko poskytuje 24hodinovou hydrataci, revitalizuje pokožku a zahaluje ji do jemné vůně zeleného čaje.
*Sleva 200 Kč při nákupu produktů značky NUXE a NUXE BIO v minimální hodnotě 790 Kč. *Při nákupu produktů značky NUXE a NUXE BIO v minimální hodnotě 790 Kč získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 30. 9 2023 nebo do vyprodání zásob.
545

Cena za 100 ml: 136 Kč

O produktu: Nuxe Reve De Thé Revitalizační hydratační tělové mléko 400 ml

50127859

Úvod

Nuxe Reve De Thé Revitalizační hydratační tělové mléko poskytuje 24hodinovou hydrataci, revitalizuje pokožku a zahaluje ji do něžné vůně zeleného čaje. Pokožka je po jeho použití jemná a hladká jako hedvábí. Má nelepivou texturu, a tak umožňuje oblékání ihned po aplikaci. To vše je navíc ukryto v lahvičce s praktickou pumpičkou. 

Výsledek:

  • intenzivně hydratuje pokožku
  • zanechává pokožku hebkou a voňavou
  • má velmi příjemnou texturu
  • nezanechává na pokožce masný film
  • je vhodný také pro vegany

Složení

Tělové mléko obsahuje až 96 % přírodních složek a je obohaceno o výtažky ze zeleného čaje


Použití

Naneste tělové mléko ráno nebo večer na celé tělo.


O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.