Doplněk stravy

Olimp Folic acid kyselina listová 30 tablet

Značka: OLIMP

Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl. je doplněk stravy určený hlavně těhotným ženám. Účastní se všech vývojových a růstových mechanismů v organismu a podílí se na přenosu genových informací z buňky na buňku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Olimp Folic acid kyselina listová 30 tablet

50097778

Olimp Folic acid je kyselina listová v tabletách. Tato kyselina v prenatálním věku omezuje rizika vzniku vad, hraje důležitou roli v krvetvorbě, zdravé činnosti nervové soustavy a díky svým funkcím v metabolismu bílkovin se účastní i na všech vývojových a růstových pochodech v organismu plodu a podílí se na přenosu genových informací.

V ČR je doporučená denní dávka 200 µg, pro těhotné ženy se pro snížení rizika defektů novorozeňat doporučuje 400 µg denně. Přípravek je vhodný jako doplněk stravy nejen pro těhotné ženy, ale i pro kojící a ženy, které těhotenství plánují, nebo užívají hormonální antikoncepci.

Dávkování: 1 tableta denně po jídle, vyšší dávku konzultujte se svým lékařem!

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Alergeny: laktóza

Složení:

Plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, bramborový škrob, laktóza; protispékavé látky ve formě hořečnatých solí mastných kyselin a oxidu křemičitého, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová).

Nutriční hodnota v 1 tabletě:

Kyselina listová 400 µg

Obsah: 30 tablet

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.