Woykoff Relaxa COMFORT 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: WOYKOFF
Doplněk stravy, pro rychlé uklidnění.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50086070

relaxa COMFORT 30 tbl

Je určena pro osoby:

1. trpící psychickým a somatickým neklidem
2. pod psychickým napětím z jakékoliv příčiny
3. snažící se o stav relaxace za účelem hlubšího odpočinku
4. požadující hlubší soustředění, např. při studiu nebo kreativní práci
5. před náročným psychickým nebo fyzickým výkonem
6. trpící plytkým spánkem nebo poruchami usínání

Nezpůsobuje ospalost a neovlivňuje pozornost

30 dražovaných tablet pro snadné polykání

100 mg extraktu z listů zeleného čaje s vysokým obsahem l-theaninu a 2,5 mg vitaminu B6, který přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání 

1.     Proč právě relaxa COMFORT?

Přípravek relaxa COMFORT byl vyvinut podle nejnovějších vědeckých poznatků a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání:

Užívání přípravku nevyvolává smyslovou otupělost, nemá sedativní či hypnotické účinky. Účinek je výraznější při opakovaném užití, než při nárazovém a izolovaném užití.

Podle výsledků studií *  po podání l-theaninu dochází v mozku k tomu, že ve velké míře začíná pracovat v režimu alfa vln:

Beta vlny (13 - 30 Hz)
Tyto vlny převládají v normálním bdělém stavu vědomí. Při vyšších frekvencích nastávají stresové stavy nebo stavy napětí. Zde probíhá logicko-analytické myšlení, často se projevují neklidem, stresem, zlostí nebo strachem. Pozornost je vedena vně a směřuje k problémům spojeným s okolím.

Alfa vlny (8 - 13 Hz)
Převládají v uvolněných a současně bdělých stavech. Klid a mír bez pocitu ospalosti nebo únavy jsou charakteristické pocity pod vlivem alfa frekvencí. Zde vznikají představy, kreativní řešení problémů a idejí. Mozek pracuje harmonicky a bez vysokých ztrát vzniklých třením.

Theta vlny (4 - 8 Hz)
Tyto mozkové vlny charakterizují stav hlubokého uvolnění, meditace, určité fáze spánku. Při theta frekvencích lze nacházet v bdělém stavu vědomí neobvyklá řešení problémů, mohou nastat hluboké náhledy, rozvoj intuice a vize.

Delta vlny (0 - 4 Hz)
Delta frekvence se vyskytuje hlavně v hlubokém spánku nebo stavu hlubokého uvolnění. Tyto mozkové frekvence doprovázejí procesy obsahující tělesnou regeneraci.

2. Jak přípravek relaxa COMFORT správně užívat?

Užívejte jednu až dvě tablety. Účinek se dostaví obvykle do 40 minut a stav relaxace přetrvává 3 – 6 hodin. Po 6ti hodinách je možné dávku zopakovat. Nepřekračujte dávkování 4 tablet denně. Přípravek relaxa COMFORT je možné podávat dlouhodobě, je zcela nenávykový. Přípravek neovlivňuje pozornost, je možné ho užívat i při řízení motorových vozidel.

 

Účinné látky: 100 mg extraktu z listů zeleného čaje s obsahem 99% l-theaninu a 2,5 mg vitaminu B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Složení: zahušťovadla (hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulosa, arabská guma, polyvinylpyrrolidon), protispékavé látky (mastek, stearan hořečnatý), extrakt z listů zeleného čaje, pyridoxin hydrochlorid, emulgátor PEG 6000, barviva (oxid titaničitý, indigokarmín).

Dávkování: 1-2 tablety denně.

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.