SAGE BBL605BAL stolní mixér

Elektronika

Značka: SAGE
Společnost Sage vytvořila stolní mixér, který umí kromě mixování také drtit led. Je vybaven odolnou nádobkou z Tritanu a nabízí vám možnost volby pěti rychlostí a Pulse režimu. Nastavení jednoduše provedete na přehledném LCD displeji.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105481

Se stolním mixérem bude vaření jednoduchou a rychlou záležitostí. Multifunkční přístroj vám připraví výborné a zdravé ovocné či zeleninové nápoje, ale přichystá i základ na dezert nebo rozmixuje omáčku. Umí mixovat, sekat i drtit led; o kvalitní chod bez zádrhelů se stará vysoce silný a odolný nožový systém Kinetix, nádobka z Tritanu a samozřejmě i výkonný 1 200W motor. Široké sekací nože mají svůj tvar přizpůsobený dnu nádoby, aby došlo k rovnoměrnému a důkladnému promíchání všech surovin uvnitř nádoby.

Pulzní funkce

Na výběr máte pět rychlostí, které si jednoduše nastavíte za pomoci tlačítkového ovládání na velkém LCD displeji. Během chodu přístroje na displeji běží odpočet doby mixování. Tlačítka jsou osvětlená, uvidíte na ně proto i večer nebo v noci – kdykoliv budete mixér potřebovat. Pokud vám základní nabídka rychlostí nedostačuje, aktivujte funkci Pulse, která potraviny ještě lépe rozmělní.

Technické parametry

  • 1,5l nádoba z Tritanu TM
  • LCD displej
  • nastavení 5 rychlostí
  • speciální tlačítko PULSE
  • příkon 1200 W

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.