SAGE BJE510BSS odšťavňovač

Elektronika

Značka: SAGE
Odšťavňovač Sage disponuje 5 stupni rychlosti. Má velký 84mm plnicí otvor a LCD displej, na kterém přehledně vidíte aktuální nastavení. Silný 1 200W motor se stará o bezproblémový chod.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105474

Odšťavňovač od společnosti Sage slouží k rychlé a snadné přípravě ovocných, zeleninových nebo mixovaných šťáv. Nápoje jsou lahodné na chuť a obsahují vitamíny a další nutriční látky, které tělo ke správnému fungování potřebuje. Práce s odšťavňovačem je velmi jednoduchá, stačí si podle druhů potravin zvolit jeden z pěti rychlostních stupňů otáček: 6 500, 8 000, 9 800, 11 000 nebo 13 000 otáček. Aktuální nastavení je přehledně viditelné na velkém LCD displeji.

Pletené ocelové mikrosíto

Bezpečnostní pojistka zabrání spuštění zařízení, pokud by některá ze součástek nebyla správně nasazená, aby nehrozilo nebezpečí vzniku nehody. S příkonem 1 200 W je provoz velice výkonný a poradí si i s velkými a tvrdými kusy ovoce, např. s jablky. Šťáva se lisuje přes pletené mikrosíto z nerezové oceli s ostřím zpevněným titanem, aby došlo k jejímu maximálnímu vytěžení. Do velkého plnicího otvoru s průměrem 84 mm se vejdou celé kusy ovoce a zeleniny, není proto potřeba je předem krájet ani jinak chystat.

Technické parametry

  • 5 stupňů rychlosti
  • 84mm široký plnicí otvor
  • LCD displej s indikací nastavení rychlosti
  • příkon 1200 W

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.