Suavinex Anatomická odsávačka nosních hlenů 1 ks

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Mechanická odsávačka pro zprůchodnění nosu malých dětí. Pomůže rychle a šetrně odsát hleny bez nebezpečí narušení vnitřního ušního tlaku dítěte. 0 % BPA.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
225

O produktu

50092323

Mechanická odsávačka pro zprůchodnění nosu malých dětí. Když děťátko trápí rýma, nemůže spát a je plačtivé. Suavinex Anatomická odsávačka pomůže rychle a šetrně odsát hleny bez nebezpečí narušení vnitřního ušního tlaku dítěte. Vyměnitelné anatomické špičky jsou měkké a vhodné i pro novorozence.

Hlavní vlastnosti:

  • rychle a šetrně odsaje hleny
  • vhodné pro kojence již od narození
  • neobsahuje BPA

Složení

Složení výrobku: vyměnitelná měkká anatomická špička, speciální hygienický filtr, tělo odsávačky z tvrzeného plastu, trubička s náustkem k odsávání vzduchu.

Použití

V případě potřeby doporučujeme každodenní čistění nosních cest. V případě nutnosti i několikrát denně. Před prvním použitím doporučujeme odsávačku sterilizovat v parním nebo elektrickém sterilizátoru, popřípadě ve vařící vodě.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka. Kvalita je zásadní. Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.