Suavinex Intenzivní mast na opruzeniny 75 ml

Kosmetika

Značka: SUAVINEX
Chrání pokožku miminek v oblasti plenek. Komplex aktivních látek zklidňuje podrážděnou pokožku a napomáhá její regeneraci. 89 % přírodních složek.
Skladem na e-shopu
315

O produktu

50120569

Uklidňuje, regeneruje a chrání pokožku v oblasti plenek. Suavinex Intenzivní mast na opruzeniny je vhodná pro každodenní péči o děti s normální pokožkou a se střední tendencí k podráždění. 89 % složek je čistě přírodních. Bambucké máslo a olej ze sladkých mandlí zklidňují a konejší nepříjemné pocity. Oxid titaničitý pomáhá na pokožce vytvořit bariéru na ochranu před agresivním působením moči, stolice nebo oděrkami způsobenými plenou. Jedinečná kombinace peptidů a uklidňujících složek pomáhá při regeneraci pokožky. Vhodné pro citlivou i atopickou pokožku. Klinicky testováno pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou. Pro miminka již od narození.

Výsledek:

  • chrání pokožku v oblasti plenek
  • zklidňuje podráždění
  • podporuje obnovu pokožky

Suavinex volí udržitelnost

Obaly výrobků jsou vyrobeny z recyklované lepenky a tuby s použitím biologického materiálu z obnovitelných surovin – z cukrové třtiny udržitelného původu.


Složení

Oxid titaničitý napomáhá vytvářet účinnou absorpční bariéru, která kůži ochraňuje před agresivním působením moči, stolice nebo oděrkami způsobenými plenou; bambucké máslo a sladký mandlový olej zklidňují a konejší nepříjemné pocity; jedinečná kombinace peptidů a aktivních uklidňujících složek poskytuje účinnou ochranu proti odření a pomáhá při regeneraci pokožky.

Použití

Dostatečně aplikujte na suchou a čistou pokožku při každém novém přebalení miminka. V případě, že podráždění přetrvává nebo mokvá, poraďte se prosím se svým pediatrem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.