Suavinex Pěnový čisticí gel a šampon 750 ml

Kosmetika

Značka: SUAVINEX
5.0
Dětský šampon pro pokožku a vlasy s kyselým pH 5,5. Neobsahuje mýdlo, a proto čistí dětskou pokožku i vlasy jemně a šetrně. S příjemnou vůní Baby Cologne.
Skladem na e-shopu
449

O produktu

50120566

Dětský šampon pro pokožku a vlasy s kyselým pH 5,5. Suavinex Syndet čistící gelový šampon je vytvořen z 86 % složek je zcela přírodního původu. Obsahuje výtažek z heřmánku a zároveň neobsahuje mýdlo, a proto čistí dětskou pokožku i vlasy velmi jemně a šetrně. Kyselé pH syndetu napomáhá udržení přirozené bariéry pokožky, která chrání před vysoušením. Složka z heřmánku bisabolol zklidňuje pokožku. Díky provitaminu B5 zanechává vlásky měkčí a poddajnější. Pěnová textura, barva a příjemná vůně Baby Cologne pomáhají stimulovat smysly dítěte. Vhodné pro citlivou pokožku. Klinicky testováno pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.

Výsledek:

  • jemně čistí pokožku a vlásky
  • pH 5,5 chrání kožní bariéru a nevysušuje
  • 86 % přírodních ingrediencí
  • vhodný od narození
  • žádné slzy

Suavinex volí udržitelnost

Obaly výrobků jsou vyrobeny z recyklované lepenky a tuby s použitím biologického materiálu z obnovitelných surovin – z cukrové třtiny udržitelného původu.


Složení

Extrakt z heřmánku, bisabolol, přírodní mastné nasycené deriváty z kokosových ořechů, které napomáhají prevenci proti vysoušení a podráždění; provitamin B5.

Použití

Naneste na vlhkou pokožku a vlasy a masírujte, dokud se nevytvoří pěna. Poté důkladně opláchněte velkým množstvím vody.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.